DLA DOMU
DLA FIRMY
DLA SZKOŁY
WBOK
A+ A+ A+
15 846 39 99
Logowanie do WBOK
MENU
Internet to cichy pracownik,
który odnosi sukcesy


Świat się zmienia, a my wraz z nim, dając narzędzie
na najwyższym światowym poziomie
Oferta skierowana do Firm, Przedsiębiorstw i Instytucji z obszaru infrastruktury światłowodowej sieci HLG, która swym zasięgiem obejmuje obszar trzech gmin, m.in. Specjalną Strefę Ekonomiczną w Nowej Dębie, Chmielowie i Tarnobrzegu. Cechy charakterystyczne taryf HLG Dla Firm:
- wysokie transfery w obu kierunkach,
- stabilna praca i duże bezpieczeństwo,
- szybki czas reakcji na zgłoszenia,
- możliwość zestawienia indywidualnych usług,
- korzystne ceny.HLG Internet Firma LITE

Korzystne rozwiązanie skierowane do mikro i małych firm, dla których Internet jest przede wszystkim narzędziem pracy. Taryfa HLG Internet Firma Lite jest hybrydowym rozwiązaniem usług na wysokim poziomie, z zachowaniem rozsądnej ceny i potrzebnych dla biznesu parametrów. Główne cechy to:

»  stały publiczny adres IPv4
»  wysokie transfery w obu kierunkach
»  wartość upload stanowi 1/2 download
»  Interfejs 1G Ethernet lub xPON
»  faktury w wersji papierowej
»  wyższy priorytet serwisowy
»  router 4p + wifi w opcji


HLG Internet Firma PRO

Profesjonalna usługa skierowana do przedsiębiorstw i instytucji, jak również operatorów telekomunikacyjnych, którzy wymagają usług na najwyższym światowym poziomie. Ze względu na szeroką gamę opcji, usługa każdorazowo jest dostosowana do wymagań i potrzeb Odbiorców. Jej główne cechy:

»  dowolność konfiguracji transferów
»  zakończenie sieci interfejsem RJ45 lub SFP
»  port transmisji 1 Gbps lub 10 Gbps
»  wydzielona publiczna klasa adresowa IPv4
»  wydzielony VLAN do transmisji w sieci HLG
»  szeroka gama usług
»  indywidualna wycena


HLG Telefon Firma

Ze względu na odmienny charakter działalności w naszej ofercie mamy specjalnie przygotowane rozwiązania dla Przedsiębiorstw, Urzędów, Gabinetów i innych Instytucji. Każdy z tych podmiotów ma inną specyfiką, a naszym zadaniem jest dopasować najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta, dlatego trudno ustalić sztywną ofertę i do każdego Odbiorcy segmentu Biznes - Instytucja podchodzimy indywidualnie. Dzięki zaawansowanej centrali cyfrowej możemy dostarczyć wiele przydatnych rozwiązań, które podniosą funkcjonalność, obniżą koszty i usprawnią działanie Podmiotu. Są to między innymi: inteligentny i indywidualny panel Klienta, pełna konfigurowalność usług, wirtualne połączenie oddziałów, selektywne ograniczanie rozmów wychodzących, zapowiedzi głosowe, IVR, centrex, wywołania grupowe (PBX), przekierowania rozmów, przekazywanie rozmów, budzenie, numery alarmowe, fax2mail i wiele innych.


ul. Długa 5
Nowa Dęba


15 846 39 99
15 846 00 00


FAX 15 846 00 18


biuro@hlg.com.pl
   HLG Sp. z o.o. © 2008-2017